Kai aš mažas buvau.

Dėkojame , kad užsukote į mūsų internetinį puslapį, tikimės, laikas praleistas čia - neprailgo ir radote tai ko ieškojote  :) 

"Kai aš mažas buvau" veikla prasidėjo 2020 metų gale, nuo originalios idėjos vaiko gimimui įprasminti. Taip atsirado mūsų kurti gimimo metrikai, žvaigždėlapiai ir plakatai. Vėliau savo asortimentą papildėme personalizuotomis prisiminimų dėžutėmis bei ūgio matuoklėmis. Kūrybinis darbas prie kiekvienos detalės, kiekvienos smulkmenos buvo nepaprastai malonus, o Jūsų pagyros - tikras įkvėpimas. 2021 metų viduryje išleidome savo žaislų-pagalvių serija. Šie žaislai buvo tikras atradimas, tiek mums patiems, tiek mūsų klientams. Ne tik miego draugai, bet ir puikūs žaidimų kompanijonai tapę žvereliai, įspūdingi žaislai pradžiugino vaikelius bei jų tėvelius ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse ir net gi už Atlanto. Žaislai yra išskirtiniai tuo, kad yra pagaminti rankomis iš natūralių medžiagų, tokių kaip lamų vilna. 

Mūsų asortimente taip pat galite rasti išskirtinių supynių, vaikiškų palapinių, pledukų ir kitų labai mielų produktų, iš kurių tikrai ką nors išsirinksite sau, ar dovanai, o jeigu ne, parašykite mums ir kartu mes sukursime, sumaketuosime, pagal kiekvieną iš Jūsų. :)

Visas mūsų prekes galite įsigyti mūsų svetainėje arba mūsų facebook bei instagram paskyrose. Kviečiame apsidairyti ir surasti tobulą dovaną!

Su meile, Kai aš mažas buvau šeima!

Informacija apie įmonę:

MB "Kai aš mažas buvau" , kodas: 305879637 ; Lazdynėlių 18-21, Vilnius LT-04126. 

Krepšelis

Krepšelis tuščias.