Kai aš mažas buvau.

Dėkojame , kad užsukote į mūsų internetinį puslapį, tikimės, laikas praleistas čia - neprailgo ir radote tai ko ieškojote, o galbūt atradote kažką naujo, širdžiai mielo.   :) 

Na, o dabar šiek tiek istorijos...

Ši kelionė prasidėjo, kai mūsų mamos mus šiltai nešiojo po krūtine, savo pilvuose…Esame jaunos ir visai naujai iškeptos mamytės, svajoklė Evelina ir tiksliukė Karolina. Dar net nepažinus viena kitos, žvaigždės mums lėmė, jog būsime artimos sielos visam gyvenimui!

Mūsų dviejų mažųjų dukrelių, Anikos ir Abigailės įkvėptos  mes ėmėmės šios veiklos norėdamos džiuginti tėvelius ir jų vaikučius. Apjungusios jėgas tęsėme jau pradėtą projektą ir labai tikėjome, kad mums viskas pavyks! Kai aš mažas buvau tapo mums antrais namais ir mūsų širdyse užima svarbią vietą. Esame kupinos idėjų, svajonių ir tikslų.  Jeigu tik padėsite mums nesustoti, būtinai viskuo dalinsimės ir su Jumis! 

Mūsų produktas yra smagios ir jaukios vaikų gimimo metrikos. Kiekvieną metriką gaminame individualiai, pagal kūdikį, o tai žinoma darome su daug, daug meilės ir dideliu kaupu šiltos energijos. Metrikų dizainą galite pasirinkti is mūsų plataus asortimento arba galime sukurti tokį, koks gyvena jūsų fantazijose.  Galime pagaminti gimimo metriką su žvėreliais, laukinėmis gėlėmis, oro balionais ir netgi fantastiškais vienaragiais.  Mums tereikia, Jūsų vizijos ir pasitikėjimo, kad galėtumėme paversti Jūsų vaikelio duomenis - jaukiu prisiminimu visam gyvenimui. 

Visas mums patikusias prekes siūlome: mūsų svetainėje arba facebook bei instagram paskyrose. Kviečiame apsidairyti ir žinoma labai lauksime Jūsų žinutės!


Su meile, Kai aš mažas buvau šeima!

0
 .