Kai aš mažas buvau.

Dėkojame , kad užsukote į mūsų internetinį puslapį, tikimės, laikas praleistas čia - neprailgo ir radote tai ko ieškojote  :) 

Na, o dabar šiek tiek istorijos...

Ši kelionė prasidėjo, kai mūsų mamos mus šiltai nešiojo po krūtine, o mūsų draugystė įgavo nauja kvėpavimą, kuomet mes pačios nešiojome po savo širdelėmis mūsų dukreles juk būtent jos mus įkvėpė imtis šios veiklos! Apjungusios jėgas tęsėme jau kažkada pradėtą projektą ir labai tikėjome, kad mums viskas pavyks! Esame jaunos mamytės, svajoklė Evelina ir tiksliukė Karolina. Mūsų pagrindinis noras džiuginti jus išskirtiniais produktais, kurie gimsta mūsų dirbtuvėse kartais planuotai, o kartais visai netyčia... :) Siekiame tapti išskirtiniu prekiniu ženklu Lietuvoje ir pasiūlyti Jums kokybę, individualumą ir vienetinę produkciją, kurios nerasite kitur. Kai aš mažas buvau tapo mums antrais namais ir mūsų širdyse užima svarbią vietą. Esame kupinos idėjų, svajonių ir tikslų. 

Mūsų produktai yra personalizuoti daiktai skirti dovanoti krikštynų, gimtadienio ir kitomis progomis. Specializuojamės prisiminimų dėžučių, vardinių ūgio matuoklių, aksominių fotoalbumų gamyboje. Maketuojame personalizuotas metrikas, žvaigždėlapius bei plakatus. Taip pat gaminame ir išskirtinius tekstilės gaminius bei įspūdingus žaislus, kuriuos jau spėjo pamilti daugybė vaikų ir jų tėvelių ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, Šveicarijoje, Austrijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Belgijoje bei kitose Europos šalyse.

Visas mūsų prekes galite įsigyti mūsų svetainėje arba mūsų facebook bei instagram paskyrose. Kviečiame apsidairyti ir surasti tobulą dovaną!

Su meile, Kai aš mažas buvau šeima!

0

Krepšelis